Reporty
Vyškovská víkendovka: dvojka a prewko Worldwaku
Pěkný den všem těm, kteří se rozhodli přečíst si můj report z vyškovského dvoudenního klání, spojeného s prelease nové Magicové sady Worldwake. Nebyl by to vyškovský Arkadyn, aby se první turnaj, kdy si dychtiví hráči budou moci poprvé vyzkoušet nové karty, nekonal společně s nějakým dalším turnájkem. Jelikož mají hráči možnost přespat v herně, která navíc funguje jako hospoda a bufet (takže jídla a pití je vždy dostatek), není problém na těchto dvoudenních pařbách (někdy začínajících už v pátek na večerním FNMku) potkávat stejné tváře, čímž se vám občas dostane satisfakce za předešlé zesměšnění :D .
Páteční turnaj jsem musel vynechat, protože jsem měl v plánu trochu popít s přáteli ve Třebové a ani v sobotu ráno se mi do Vyškova moc nechtělo. Tabule s odjezdy vlaků v České Třebové se naštěstí nehonosila pekelnými zpožděními, jak bývá zvykem, takže jsem chvilku před osmou vyrazil směr Vyškov, s nařízeným budíkem na 9:55. Prázdné kupé jsem si zatemnil, zamknul a využil jako dvouhodinovou dospávací místnost. Když mě kousek za Třebovou probudila průvodčí, bylo to krapet nepříjemné, neboť jsem ihned zabral. MP3jka s povídáním o Odyseově cestě mě bez problému opět ukolébala a když jsem zaslechl budík, prvních pár sekund jsem se divil, kde že jsem se to probudil. Rychle jsem se posbíral a vyskočil na vyškovském nádraží na poslední chvíli. Žádného dalšího magikářě jsem v okolí nádraží neviděl, takže místo taxíku (za cenu MHD, při čtyřek lidech) jsem raději vyrazil pěšky. Alespoň jsem mohl doposlouchat Odyseu, nadýchat se čerstvého vzduchu a koupit si nějaké rohlíčky a minerálku. V herně už se to hemžilo lidmi, bohužel se ale sobotní dvojky zúčastnilo jenom 16 hráčů, což bylo jistě způsobeno prewkem v Brně, Ostravě atd. Minulý úspěch s Jundem bych si rád zopakoval, zejména protože jsem správně předpokládal, že field bude plný upírů, občas se vyskytne mirror a snad nebude převaha RWU kontrolů. Po dlouhých spekulacích, jakou variantu decku hrát, vykrystalizovalo toto složení:
JUND | krizt |
Main Deck | Sideboard |
2 Akoum Refuge 1 Dragonskull Submit 4 Rootbound Crag 1 Oran-Rief, the Vastwood 4 Verdant Catacomb 3 Forest 3 Mountain 3 Swamp 4 Savage Lands 4 Bloodbraid Elf 1 Garruk Wildspeaker 1 Bordeland Ranger 4 Lightning Bolt 2 Rampant Growth 4 Sprouting Thrinax 3 Maelstrom Pulse 4 Blightning 2 Terminate 1 Chandra Nalaar 3 Bittuminous Blast 3 Seige-Gang Commander 3 Broodmate Dragon | 2 Malakir Bloodwitch 3 Mind Rot 2 Harrow 2 Jund Charm 2 Vampire Nighthawk 2 Thought Hemmorhage 1 Terminate 1 Fleshbag Marauder |
Jistě si vaše všímavé oko všimlo, že jsem nesehnal 2 landy, takže jsem musel zvolit o trošku horší variantu, která přidává životy. Navíc jsem krapet experimentoval se sideboardem a to se taky neukázalo jako nejlepší volba.
V 11:10 jsem nastoupil proti svému prvnímu soupeři, o kterém jsem tušil, že bude „koučovat“ tým krvechtivých upírů.
1. kolo Jan Strašák (Vampires)
Vyhrávám hod kostkou, ale úvodní ruka se dvěma landy, které neobsahují ani zelenou, se nejeví jako ideální, a tak stejně jako oponent zkouším lepších šest. Bohužel jsem si tentokrát nelízl zemi ani jednu, takže jsem nucen jít do pěti a nechat si Fetchku a Rampant Growth. Po třech kolech, kdy druhou zemi nelíznu, hru znechuceně vzdávám a siduju.
Po předchozích zkušenostech si přesto nechám 2 země a Bordeland rangera, Bohužel balíček opět nepomáhá a tak se k Rangerovi dostávám až v pátém kole, což je docela blbé, protože na oplátku dostávám Mind Sludgem a z vršku se bráním už jenom pár kol.
2. kolo Mudroch Luboš (Time Sieve)
Pomalejší draw sice vylepšují dvě Howling Miny, ale než stihnu soupeře dotlačit alespoň pod 10 životů, stávám se pouze hráčem do počtu, protože se svého kola už nedočkám, respektive dočkám ve chvíli, kdy mi zůstávají v knihovně asi 3 karty.
Po sidu otevírám celkem agresivní ruku jištěnou Thought Hemorhagem, který si soupeř ve čtvrtém kole přečte, počká až mu z balíku (a ruky) vyberu Open the Vaults a vzdává, protože prakticky nemá možnost kombo rozjet, dřív než ho zlikviduju.
Ve třetí hře mám opět na opening hand Thought Hemorrhage, sice bez zelené, ale za to se třemi zeměmi. Nejdříve se pokusím soupeře trošku potrápit Blightningem a Mind Rotem, abych si zbytečně nenaběhl do counterování. Když dostane soupeř ještě jedním discardem, je bez karet a příští kolo se chystám ukončit jeho trápení Hemorrhagem. Jedinou kartu, kterou soupeř na ruce má, je opět Open the Vaults a smutně si exiluje i ostatní kopie. Nevzdává ale rovnou a ještě se pokouší hru otočit Tezzeretem. Jistím ho však Lightning Boltem a dostatkem potvor na stole, takže jeho artefakty poblokují tokeni z Siege-Ganga, který soupeře nakonec zabije. Za zmínku stojí, že jsem během hry zelený zdroj vůbec nedolízl, ale hratelné karty v BR kombinaci chodily poctivě, takže nebylo ani třeba nadávat.
3. kolo Meidl Tomáš (UGR)
V první hře jsem nestihl moc soupeřův balíček oskenovat, protože JUND prostě jel.
Ve druhé hře se ale opět nedostavila čtvrtá země a dva Acidi mě totálně odvařily. Zkouším tedy štěstí ve třetí, kdy ale ze soupeřova balíčku vždycky vyskočí něco nečekaného, s counterováním jsem počítal, ale Mind Control mi v rozhodující chvíli zlomil vaz.
Rozhodl jsem se, že nebudu zkoušet štěstí v dalším kole, na postup do TOP 4 už jsem stejně neměl šanci a tak dropuji.
Volný čas trávím nakupováním karet do jednokarťáku a trošku vypomáhám Kopimu s kečupem. Po turnaji bude následovat draftík, na který už se celkem těším, protože budu moci konečně zkusit, jak fungují nové worldwake kousky.
Po splitnutém finále se na první pozici objevuje Miloš Götz s URW kontrolem „top secret“ konstrukce. Druhé místo náleží Bronislavu Pečekovi s JUNDem, 3. a 4. skončil Pavel Bednařík (Grixis) a Martin Wenzl (Vampires).
Decklisty:
JUND | 2. Bronislav Peček |
Main Deck | Sideboard |
2 Bronislav Peček JUND 3 Dragonskull Submit 3 Rootbound Crag 4 Verdant Catacomb 3 Forest 3 Mountain 4 Swamp 4 Savage Lands 4 Bloodbraid Elf 2 Garruk Wildspeaker 2 Bordeland Ranger 4 Lightning Bolt 2 Sign in Blood 4 Sprouting Thrinax 3 Maelstrom Pulse 4 Blightning 2 Terminate 1 Great Sable Stag 3 Bittuminous Blast 2 Seige-Gang Commander 3 Broodmate Dragon | 2 Mind Rot 2 Duress 2 Volcanic Fallout 1 Malakir Bloodwitch 2 Thought Hemmorhage 2 Deathmark 3 Goblin Ruinblaster 1 Thornling |
Vampires | 3-4 Martin Wenzl |
Main Deck | Sideboard |
4 Vampire Nocturnus 4 Vampire Hexmage 3 Bloodghast 4 Gatekeeper of Malakir 4 Vampire Nighthawk 3 Malakir Bloodwitch 4 Sign in Blood 4 Tendrils of Corruption 3 Disfigure 2 Mind Sludge 2 Grim Discovery 4 Marsh Flats 4 Verdant Catacombs 15 Swamp | 4 Deathmark 3 Duress 3 Black Knight 2 Mind Sludge 1 Pithing Needle 1 Malakir Bloodwitch 1 Liliana Vess |
Grixis | 3-4 Pavel Bednařík |
Main Deck | Sideboard |
3 Courier’s Capsule 3 Sphinx of Jwar Isle 2 Double Negative 3 Essence Scatter 4 Lightning Bolt 2 Negate 3 Terminate 1 Sorin Markov 3 Cruel Ultimatum 3 Divination 2 Earthquake 1 Burst Lightning 3 Island 3 Mountain 3 Swamp 4 Crumbling Necropolis 2 Dragonskull Summit 2 Akoum Refuge 4 Drowned Catacomb 4 Scalding Tarn 1 Terramorphic Expanse | 1 Pithing Needle 3 Vampire Nighthawk 1 Mind Shatter 2 Swerve 2 Duress 1 Negate 3 Malakir Bloodwitch 2 Flashfreeze |
Nakonec jsme se shodli, že zvolíme draft Zendikar plus 2x Worldwake, abychom si nových kartiček užili více. Škoda jen, že se drtivá většina přiklonila k „svačínářskému“ draftu, takže se člověk musel zajímat i to, co která karta přibližně stojí a uzpůsobit tomu svoje draftovací preference. Co se týkalo nějakých signálů, byl jsem celkem solidně zmatený, protože u našeho stolu (hrály dva stoly po 6 lidech) jsem se nepoznal ani ťuk. Držel jsem se černočervené kombinace, snažil se pomocí alíků a jiné havěti nastoupit s rychlým tlakem, podpořeným nějakým zabíjením. Balíček moc nefungoval podle představ a vždy po první hře jsem sidoval 1-2 hory za swamp, protože jsem si nějak neuvědomil, že multikickerovací ještěrka jich sežere víc jak jednu.
Draft sobota ZWW
Draft ZWW | krizt |
Main Deck | Sideboard |
10 Swamp 7 Mountain 2 Skitter of Lizards 1 Slavering Nulls 1 Punishing Fire 1 Magma Rift 2 Grotag Thrasher 1 Vampire’s Bite 3 Bojuka Brigad 1 Giant Scorpion 1 Smother 1 Urge to Feed 1 Corrupted Zendikon 1 Dead Reckoning 1 Tomb Hex 1 Heartstabber Mosquito 1 Nimana Sell-Sword 1 Jagwasp Swarm 1 Caustic Crawler 1 Marsh Casualities 1 Hedron Rover | 1 Quicksands 1 Crusher Zendikon 1 Ricochet Trap 1 Hagra Crocodile 1 Brink of Disaster |
Draft ZenWwkWwk:
1. kolo Meidl Tomáš (GU)
Místo počátečního plánovaného tlaku nechávám po mulligenu pomalejší ruku a jsem záhy potrestán tlakem zelených pašíků. Veškeré ofenzivní snahy navíc hatí antilopa, která přidává poctivě každé kolo 2 životy. Po sidu je to úplně stejná písnička, kdy jsem po mulligenu nucen nechat si průměrné draw a antilopa během hry přidá kolem 8 životů, což není zrovna voda na můj mlýn a po marných snahách potupně umírám. Velká škoda, že jsem nemohl oplatit Tomášovi porážku z dvojky, ale snad to vyjde příště.
2. kolo Miloš Götz (RW landfall)
Jelikož jsem stihl zkouknout Milošův balíček v minulém kole, měl jsem se na co těšit. Celkem agresivní RW s kupou landfall abilit, kterou vylepšoval Ruin Ghost, navíc velmi vypečený s bílou zemí, které dává při příchodu do hry protekci. První dvě hry jsou celkem vyrovnané, i když v první se potýkáme s manafloodem, ve druhé zase pozlobi manascrew na obou stranách. Rozhodující partii se nedají vzít první dvě „ruce“ a tak jdu do hry s pěti „lepšími“. Do tlaku mám ale pěknou partu alíků a finálový zvrat v pátém kole zajistí přesměrování Iona’s Verdictu Ricochet Trapou, kterou jsem nasidoval, a zlikvidoval s ní posledního Milošova obránce. Lucky me. Kdyby Miloš přidal raději bytost do obrany a nezkoušel šikanovat moje řady, jistě bych se už z karetní nevýhody nedostal, ale po bitvě je každý generálem…
3. kolo Martin Štípa (UG)
Konečně začíná balíček chodit, jak má, a po dvou, třech alících a páru zabíjení soupeř na jednom životě zkouší stabilizovat raritkou v podobě 5/5 pařeza, který vyzvrací kýbl 0/1 kytiček. To by byla asi konečná, protože pro moje 3 útočníky to vypadá bledě. Otočím March Casualities a jdeme na další.
Zkušeně soupeře míchnu, takže je nucen hrát monogreen a bez modré poloviny balíčku je odsouzen k záhubě.
Výsledek 2:1 není zrovna skóre, za které bych se musel stydět, ale myslím si, že i 3:0 nebyla nemyslitelná.
Po draftu se začalo trošku popíjet, dali jsme s Bedňou a Kovim vypečený Tower a po menších patáliích s komunikací mého notebooku a projektoru jsme se mohli v klidu odreagovat u Zombielandu. Po tom, co skončil film, jsme ještě chvíli plkali, ale když se pustil Červený trpaslík, bylo jasné, že už je čas jít spát. Protekční místo na gauči mi zajistilo krásné vyspání, takže jsem se ráno vzbudil celkem čilý (s ohledem na to, co jsem večer vypil).
Na sealed deck přijelo 34 hráčů a dokonce i kluci z Ostravy se vydali na nedělní turnájek do Vyškova, takže o zábavu bylo postaráno, jenom Mattes byl ten den nějak překvapivě tichý…
Arnošt (hrající můj včerejší draft) s Mattesem (s jeho sealedem z ostravského prewka) se postarali o to, že se kolem stolu, kde hráli, začali kupit diváci a skoro nikdo nebral v potaz, že už začala registrace. Navíc se stala další nepříjemná věc, protože natisknuté checklisty byly z obou stran pouze Worldwakové, a to krapet zkomplikovalo plynulost registrace cardpoolů.
Pokud máte náladu, podívejte se na karty, které jsem po registraci obdržel já, a zkuste si z toho něco poskládat. Mně to vyloženě nešlo.
Komplet sealed deck:
cardpool | krizt |
1 Pulse Tracker 1 Vampire Lacerator 1 Quag Vampires 1 Quest for the Nihil Stone 1 Kalastra Highborn 1 Gatekeeper of Malakir 1 Bojuka Brigad 1 Hideous End 1 Tomb Hex 1 Hagra Crocodile 1 Heartstabber Mosquito 1 Brink Of Disaster 1 Bog Tatters 1 Goblin Guide 1 Goblin Bushwhacker 1 Quest for the Goblin Lord 1 Bull Rush 1 Searing Blaze 1 Seismic Shudder 1 Claws of Valakut 1 Ruinous Minotaur 1 Mark of Mutiny 1 Molten Ravager 1 Demolish 1 Grotag Thrasher 1 Arbor elf 2 Groundswell 1 Oran-Rief Survivalist 1 Khalni Heart Expedition 1 Snapping Creeper 1 Tajuru Archer 1 Timbermaw Larva 1 Feral Contest 1 Beast Hunt 1 Vastwood Zendikon 1 Turntimber Ranger 1 Shieldmate’s Blessing 1 Loam Lion 2 Veteran’s Reflexes 1 Ondu Cleric 1 Nimbus Wings 1 Kor Outfiter 1 Ruin Ghost 1 Fledging Griffin 1 Kazandu Blademaster 2 Marsh Threader 1 Guardian Zendikon 1 Noble Vestige 1 Windborn Charge 1 Lightkeeper of Emeria 1 Iona’s Judgement 1 Felidar Sovereign 1 Treasure Hunt 1 Spreding Seas 2 Halimar Excavator 2 Sejiri Merfolk 1 Welking Tern 1 Ion Ruin Expedition 2 Cancel 1 Tideforce Elemental 1 Sumoner’s Bane 1 Windrider Eel 1 Whiplash Trap 1 Surrakar Banisher 1 Vapor Snare | 1 Halimar Depths 1 Khalni Garden 1 Turntimber Grove 1 Smoldering Spires 1 Kabira Crossroads 1 Jwar Isle Refuge 1 Spidersilk Net 1 Blazing Torch 1 Expeditio Map 1 Carnage Altar 1 Walking Atlas 1 Razor Boomerang 1 Seer’s Sundiba |
A jak jsem postupoval já? Hned na začátku jsem marně hledal Jace, popřípadě nějakou tu raritku, o kterou bych se mohl opřít (jak finančně, tak stavitelsky). Zelená se nejevila jako optimální, i když Turntimber Ranger by s partou ally mohl něcojakou partii vyhrát. Bohužel jsem ale další spojence v okolních barvách hledal marně (alespoň do té míry, že by se dalo mluvit o nějaké Ally strategii), takže zelená byla z výběru vyloučena, stejně tak jako červená, ve které bylo převážně smetí. Největší dilema nastalo při konfrontaci bílé, modré a černé. Nejsem sebevrah, abych vybral best of a poskládal trojbarvu, takže jsem se prostě musel rozhodnout, kterou ze tří barev hrát nebudu. Po dlouhém uvažování šla černá z kola ven, protože se prostě dostatečně nedoplňovala ani s bílou, ani s modrou. (Rád si v komentářích přečtu vaši kritiku, popř. alternativu decklistu). Co mi tedy vzniklo?
Final Decklist Sealed deck:
deck | krizt |
Main Deck | Sideboard |
8 Plains 8 Island 1 Halimar Depths 2 Veteran Reflexes 1 Blazing Torch 1 Treasure Hunt 2 Sejiri Merfolk 1 Welking Tern 1 Halimar Excavator 2 Marsh Threader 1 Ruin Ghost 1 Kazandu Blademaster 1 Fledgling Griffin 1 Tideforce elemental 1 Lightkeeper of Emeria 1 Windrider Eel 1 Windborn CHarge 1 Summoners Bane 1 Surrakar Banisher 1 Whiplash Trap 1 Vapor Snare 1 Iona’s Judgement 1 Felidar Sovereign | 2 Cancel 1 Spreading Seas 1 Halimar Excavator 1 Shieldmate’s Blessing 1 Kor Outfitter |
Na balíček jsem pohlížel jako na aggro, které bude od druhého kola solit 2/1 havěť, nejlépe s nějakou použitelnou abilitou, potřebný tlak bychom tedy měli, bohužel bez pořádného removalu. Výměna soupeřových 3/3 za moje firststrikové bytůstky se taky příliš často nekonala, takže Veteran Reflexes se neukázali, jako příliš zdařilý pseudoremoval. Trojmanový slot vlastně chyběl a po sidu jsem to většinou vylepšoval Cancely, pokud se soupeř v první hře předvedl s nějakou raritkou. Windborn Charge = 8 do hlavy, tak nezní zrovna nejpřesnější rovnice, alespoň že Vapor Snare a Felidar Sovereign se občas ukázali a obrátili partii v můj prospěch.
Protože se hrálo bez top 8, čekalo nás náročných 7 kol, a tak jsem si pouze zapisoval ty nejdůležitější a nejzajímavější momenty z odehraných zápasů.
1. kolo Jiří Goldman (RGw)
Soupeř celou první hru hraje velmi nejistě a ještě mi ukáže, že má na ruce zelenou past, zabíjející bytost s létáním. Protihráč hraje opravdu hodně pomalu, ale protože je vidět, že se prakticky seznamuje i s kartami ze Zendikaru, nechávám ho hrát podle jeho tempa, za což si koncem druhé partie velice nadávám, protože se díky přebytku zemí dostávám pod tlak, a i když je soupeř na dvou životech, musím si asi 3x po sobě topdecknout, abych zůstal na posledním životě. Když předávám tah, právě v situaci 1:2 na životy, s dolíznutou Whiplash Trapou na ruce, kolem stolu už je celkem dost lidí a vypadá to, že se čeká už jenom na nás. Soupeř dolízne a vítězně na stůl položí Blazing Torch, která se třemi bytostmi znamená moji jistou smrt. Nenechám se ale rozhodit a při pokusu equipnout louč na jednu z bytostí, ji i druhou vracím Jirkovi do ruky. Ten smutně přikývne a místo toho, aby mě zabil třetí creaturou, předává tah a vzdává vzhledem k tomu, že nemá jak se zbavit mého 2/2 lítače.
2. kolo Tom Šablatura (UB)
S velkou nelibostí nastupuju do tohoto zápasu, a není to kvůli tomu, že bych nechtěl svěsit Ostraváka. Před prvním kolem se totiž Tom chlubil, že hraje Jace, velkou a malou sfingu (JaJara a 8/7). Navíc má celkem solidní počet zabíjení a dokonce i nějaké lízání. První hru bojuju s Jacem, potom s karetní výhodou, což je nad mé síly. Druhou hru zahájím rychlým tlakem a podaří se mi překvapivě vyhrát. V rozhodující partii zbytečně vyplýtvám Cancel na nedůležité zabíjení a rozdrtí mě „malá“ sfinga, se kterou se nemám opravdu jak vypořádat.
3. kolo Štěpán Jakubec (Bw)
Štěpánovi upíři tlačí až do chvíle, než se jim postaví do cesty Soverign. Ten později vyfasuje křídla a letí si pro vítězství. Druhá hra je v režii soupeřova vampířího tlaku, na který nenacházím včasnou odpověď. V poslední hře se mi podaří soupeře držet na uzdě pomocí kombinace Tideforce elemental a Ruin ghost. Přidám do tlaku ještě nějaké bytosti, abych nedostal zabíjením a celé minikombo se mi nerozbilo. Sjedu oponenta na 6 životů, načež mi oponent předvede topdeck Marsh Casualities 5 za jednu a já díky této výměně v následujících pár kolech ztrácím nad hrou kontrolu a jsem utlačen nějakou průměrnou havětí.
4. David Strnad (GW?)
Davidův balíček na mě působil celkem nekonzistentním dojmem a celkem v klidu jsem obě hry vyhrál, druhou zejména díky proměně protihráčova lesa na ostrov, čímž jsem ho o hodně zdržel. Na druhou stranu jsme si stihli dobře pokecat.
5. Lukáš Verner (GB)
V první hře se balíček bohužel rozhodne pro monowhite strategii, kterou se mi podaří prolomit ostrovem až v sedmém kole. I když soupeř skončil na 2 životech, první hra pro mě neskončila dobře. Agresivním začátkem v druhé hře, kdy tlačím swampwalkem a merfolkem, který mi přináší životy, dorážím soupeře po jeho nepropočítaném útoku, kdy mě zbydou 2 životy a soupeřovi pouze 1 bloker na mé dva útočníky. Na čtyřech manách čekám, že útok nebude tak jednoduchý, jak bych si představoval, ale k mému úžasu soupeř smutně sbalí karty a řekne, že se přepočítal. Na třetí dorazí Sovereign a vytáhne mě celkem z žumpy, na Marsh Casualities, který by mi hru ještě hodně zkomplikoval mám připravený Cancel, a tak si můžu udělat další zářez na pažbě.
6. Jakub Hrbáček (RW)
Opět dvě velice vyrovnané hry, které komentuje dropnuvši Mattes, doplněné o rozhodující souboj, ve kterém jsem byl do počtu, hlavně díky Iona’s Verdictu na Sovereigna.
7. Tomáš Kummer (RBw)
Průměrný výsledek je jenom podtrhnut mým soupeřem v posledním kole, kterým je veterán magicových akcí v Arkadynu a vyškovská magicová legenda v jedné osobě Cuml, kterému se podařilo přenést se přes 0:3 kotvu a hodlá bojovat o pozitivní skóre dne. Bohužel pro Cumla, viděl můj balíček a tak s respektem, který náleží mému decku (zejména v porovnání s tím co hrál on) očekává pořádný výprask. V přátelském duchu ho dvakrát strašně zabíjím díky Windborn Charge, se kterou vždycky oponent počítá jako s nejhorší variantou karty, která mi zbývá na ruce.
Turnaj je u konce a s výsledkem 4:3 si jdu alespoň pro jeden booster útěchy. Arnoštovi se nedařilo, Mattes dropnul již v průběhu turnaje, jak jsem již zmínil, ale další zástupce Ostravska Michal Hříbek se vypracoval až na první místo a Tom Šablatura také ulovil nějaký ten boostřík. Kluci jeli do Ostravy autem, takže jsem se mohl s radostí přidat. Rychle jsme se sbalili a vyrazili, zejména já jsem se snažil, abychom vyrazili co nejdříve, abych stihl domluvený squash.
Finální standingy jsou tady a samozřejmě je najdete na webu klubu Arkadyn, stejně jako rozpis dalších turnajů.
2 Goetz, Milos
3 Dolezek, Viktor
4 Gargulak, Daniel
5 Sablatura, Tomas
6 Brychta, Tomas
7 Hrbace, Jakub
8 Pilisek, Romane
Děkuji za pozornost a příští týden se můžete těšit na další report z víkendové akce v Arkadynu, protože na Lanch Party (Double Draft a 2HG) samozřejmě nebudu chybět ani já, ani skvělá atmosféra.
S pozdravem Tomáš Kříž
Komentáře
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.